GOOD HEMP NUTRITION - JE TO GOOD

Konopná semínka

Konopná semínka jsou doslova “nutričním pokladem”, jsou bohatá na nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9, které se do těla se vstřebávají v tom nejlepším možném poměru. Nejdůležitější je zejména obsah a poměr omega 3 oproti ostatním nenasyceným mastným kyselinám, což, je garancí optimální tvorby “dobrých” prostaglandinů v našem těle.

Jsme proto velmi pyšní na to, že máme něco tak chutného a zároveň prospěšného pro zdraví. Snažíme se o to, abyste dostali to nejlepší, takže odvádíme velice kvalitní práci ve všech fázích produkce – při pěstování, sklizni, třídění i lisování semen za studena.

Začínáme při setbě, kdy pečlivě vybíráme jen ta nejkvalitnější semena. Lisování probíhá tím nejšetrnějším způsobem za studena, chceme tak zajistit, že semena neprojdou tepelnou úpravou. Neznáme žádné kompromisy, vše co děláme, děláme s maximální péčí.

Konopná semínkaProč GOOD chutná tak skvěle?

To je jednoduché.

I když budete používat nekvalitní suroviny, můžete nakonec vyrobit chutný olej, ale kvalita se samozřejmě někde odrazí. Vyrobit olej nízké kvality s vysokým obsahem tuků je celkem snadné. Vyrobit však kvalitní olej, který má vysoký podíl dobrých tuků, to už je velká výzva.

Pokud začnete s těmi nejkvalitnějšími surovinami, použijete tu nejjednodušší techniku a v případě nejlepších olejů zajistíte, že nebudou tepelně zpracovány, pak zde neexistuje žádný kompromis.

Nejen, že při výrobě oleje nepoužíváme teplo, ale také při sušení se snažíme vystavovat semena co nejméně teplu. Proto je olej GOOD Hemp Oil vhodný na vaření a nemusí se s ním zacházet jinak, než s jinými oleji. Jeho kvalita je špičková. „Žádné kompromisy, žádné transfigurované tuky, pouze to dobré „GOOD“.

Jak víme, že máme pravdu?

O konopném oleji si můžete najít plno informací z různých zdrojů. Nikdy však nikoho nenapadlo, že by se tento olej používal ve velkém, protože jeho dostupnost byla omezená a upřímně, nikdy moc dobře nechutnal.

Nyní olej GOOD OIL používají šéfkuchaři, odborníci na výživu, RSPCA (navrácení zdraví i těm nejhorším případům), předepisují ho lékaři pacientům po operaci a co je nejdůležitější, že ho naši zákazníci používají každý den při vaření a to už několik let.

Za celou dobu trvání máme plno ohlasů na příznivé účinky našeho oleje GOOD OIL, ale chtěli jsme nějaké nezávislé hodnocení. Požádali jsme tedy vysokou školu Kings College London, obor zkoumání výživy, aby zhodnotili nutriční vlastnosti našeho oleje. Tom Sanders, hlavní představitel v oboru výživy, potvrdil naše očekávání a dospěl k několika vynikajícím závěrům.

Celou zprávu si můžete stáhnut zde [PDF]

OMEGA:

GOOD Oil je vynikajícím zdrojem Omega 3 a Omega 6 a má ideální poměr pro vstřebávání do těla (Omega 6 k Omega 3 = 3:1). Konopný olej je jediným zdrojem vegetariánů, kteří potřebují získat účinnou formu Omega 3 – bez nějakých dioxinů a toxinů, které se nachází v rybím oleji. Tyto esenciální mastné kyseliny mají příznivý vliv na celkové zdraví a zvláště pak na krevní oběh, srdce, vlasy a pokožku, klouby a celý imunitní systém.

 

 

Half-the-saturadedCHOLESTEROL:

Při porovnání s jinými stolními oleji, náš olej GOOD má nízký obsah nasycených tuků a naopak vysoký obsah všech Omega (esenciálních) tuků. V rámci prevence kardiovaskulárního onemocnění se v současné době doporučuje snížit příjem nasycených tuků a tím pádem i hladinu cholesterolu v krvi.

Jednoduše řečeno, máme dva typy cholesterolu – lipoprotein s nízkou hustotou (LDLC) a lipoprotein s vysokou hustotou (HDLC). Riziko kardiovaskulárního onemocnění je ovlivněno rozložením LDLC a HDLC. Pokud máte tedy vysokou hladinu cholesterolu, znamená to, že máte příliš mnoho LDLC a nedostatek HDLC. Pokud budete používat olej GOOD Oil místo oleje s vysokým podílem nasycených mastných kyselin, zlepšíte si hladinu cholesterolu a předcházíte tak riziku kardiovaskulárního onemocnění.

GLA:

GOOD OIL je přírodním zdrojem gama—linolenové kyseliny (GLA), která výrazně prospívá vlasům i pokožce. 10ml oleje GOOD Oil Vám dodá tolik GLA, jako kapsle 6 Evening Primrose.

Good-OIL-3-6-9Odborník přes zdraví Nish Joshi doporučuje používat GOOD OIL pro hebkou pokožku a zářivé vlasy, čehož lze dosáhnout díky vysokému obsahu GLA. GLA má omlazující účinky, zvyšuje buněčnou obnovu, hydratuje pokožku a má blahodárný a zkrášlující vliv na celé tělo:

  • udržuje svěží pleť
  • zabraňuje ztrátě kolagenu
  • uklidňuje suchou a podrážděnou pokožku
  • omezuje tvorbu vrásek
  • vyživuje suché a krepaté vlasy
  • posiluje křehké nehty

Více informací naleznete:www.thejoshiclinic.com/credentials.php

VEGETARiáni a vegani

VeganGOOD Oil Hemp Seed Oil je vhodný jak pro vegetariány, tak pro vegany.approved

Další informace ohledně Omega pro vegetariány a vegany najdete zde: www.VeggieOmega3.co.uk.

Zjistili jsme, že je opravdu těžké najít nějaké

podrobné informace ohledně Omega.  Protože je to složité téma a my jsme chtěli poskytnout veškeré detaily týkající se mastné kyseliny, založili jsme VeggieOmega3.co.uk.

Pokud si přejte získat podrobné a vědecky podložené informace, stáhněte si zprávu z univerzity Kings: Výživné vlastnosti oleje GOOD OIL (za studena lisovaný olej). Profesor Tom Sanders a doktorka Fiona Lewisová z oboru zkoumání výživy, na univerzitě King’s College, London, tuto zprávu podrobně zpracovali a odtud také pochází naše informace. Stáhnout zprávu Kings (PDF)