GOOD HEMP NUTRITION - JE TO GOOD

Braham & Murray – odborníci na konopí

Společnost Braham & Murray byla jednou z prvních společností ve Spojeném království, která v 90. letech znovuobjevila konopí. Už více než 10 let pěstují konopí na farmě v Collabear v Devonu a jsou skvělými odborníky v oblasti konopných potravinových doplňků a sportovní výživy.

Tuto rodinnou společnost založili Henry Braham a Glynis Murrayová. Chtěli uniknout ze svého hektického života a tak si našli tuto pohádkovou farmu v severním Devonu. Začali se poohlížet po nějaké plodině, kterou by mohli pěstovat a brzy začali pěstovat konopí určené pro další zpracování konopných stonků. Když jednoho večera ochutnali zralé konopné semeno, došli k významnému objevu.  Tušili, že objevili přirozeně výživnou rostlinu, která chutnala tak trochu jako ořechy. Braham & Murray se tímto vydali na 10 let trvající cestu, která je přivedla od polí přímo až k lahvím oleje GOOD OIL, což je neskutečně zdravý, za studena lisovaný konopný olej a později pak došli k dalším potravinám a sportovním doplňkům.

Braham & Murray nyní spolupracují s mnoha britskými farmami, pomáhají jim pěstovat a sklízet konopí a snaží se, aby bylo 100% kvalitní a oni ho tak mohli používat ve výrobcích Braham& Murray Products. Odborné znalosti, které oba během 10 let získali, jim umožňují pěstovat a zpracovávat konopná semena té nejvyšší kvality. V současné době jsou největšími výrobci potravin a přísad na bázi konopí v celém Spojeném království i v Evropě.

Výrobky GOOD HEMP od Braham a Murray

Braham & Murray vyrábí nativní, za studena zpracovaný proteinový prášek GOOD HEMP Natural Protein Powder a také celou řadu výrobků GOOD, mezi které patří konopné oleje, konopné mléko, různé dresinky a majonézy, které můžete koupit kdekoliv po celém Spojeném království.