GOOD HEMP NUTRITION - JE TO GOOD

Recenze a doporučení týkající se proteinového prášku

Zde vám přinášíme několik užitečných informací o proteinu, přímo od zasvěcených osob. Rádi mezi ně přidáme další, takže nám můžete napsat vaše názory a komentáře sem .

Vaše názory a komentáře na naturální proteinový prášek GOOD Hemp

„Konopný protein je úžasný – zase si ho objednám. Servis je skvělý, webovky parádní a chutná opravdu fantasticky!“
Martin Braniff, VeganBodyBuildingToday.co.uk

„Zrovna nedávno jsem konopí objevil a vidím, kolik má skvělých využití včetně výživy. Zrovna ho zkouším místo jiných výrobků založených na syrovátkovém a sójovém proteinu.“
Luke Fameli

„Právě jsem ho vyzkoušel a chuťově je moc dobrý. Jeho nutriční profil se podle mě skvěle rovná výrobkům z Kanady. Pro nás z Evropy je rozumnější kupovat věci tady přímo od nás, než kupovat věci z míst, až za velikou louží (míň přepravy a je to šetrnější k životnímu prostředí), je zdravější a má méně sacharidů.“

Pete, VeganBodyBuilding.Org

„Je to fakt dobrý. V neděli jsem si koupil jednu tubu a chutná mi to víc než sójový prášek, který jsem kupoval v H&B.“
Chris Goodman

„Váš konopný protein má rozhodně lepší chuť a je jemnější než ostatní značky, které jsem vyzkoušel!“
Charlie, Charlie’s Raw Treats

 

Názory a komentáře na konopný proteinový prášek GOOD a na konopný protein jako takový

Konopný proteinový prášek
recenze od
Nicka Nilssona – více Presidenta společnosti BetterU, Inc.

Celé dva měsíce jsem zkoušel účinky konopného proteinu a zde uvádím ty hlavní přednosti:

1. Tak hlavně – vůbec jsem neztratil svalovou hmotu a ani mi nepřestaly růst svaly. Největší strach jsem měl totiž z toho, že když přejdu na rostlinnou bílkovinu, ztratím svalovou hmotu. Může opravdu rostlinný protein zajistit dostatečný přísun bílkovin svalům a podpořit jejich růst? Odpověď zní: „No jasně!“. Když jsem užíval tento rostlinný protein, růst svalů byl úplně stejný, ne-li lepší než když jsem bral syrovátkový protein nebo různé směsi.

2. Vynikající kvalita proteinu a využitelnost. Lepší kvalita proteinu v organické formě je lépe stravitelná a tělo ji lépe zužitkuje. Když zvedáte závaží, potřebujte protein, který se dobře vstřebá a pro tělo je lehce stravitelný. Konopí je pro tento účel naprosto perfektní.

3. Nenadýmá. Jestli jste někdy pili koktejly s vysokým obsahem proteinu (např. syrovátkový nebo mléčný protein), určitě si vybavujete pocit, kdy jste mysleli, že „prasknete“. S konopným proteinem se vám to určitě nestane. Když budete brát konopný protein, už nikdy se nebudete cítit nafoukle.

4. Není cítit z úst. Ti, kteří užívají proteiny na mléčné bázi, jako je syrovátka nebo kasein, tomu rozumí. Po vypití je cítit z úst zápach rozkládajícího se mléka. Ale konopný protein nezanechává tuto kyselou pachuť a navíc, manželka je také maximálně spokojená a chce, abych si kupoval už jen výrobky založené na konopném proteinu!

5. Bez dalších přísad. Výrobky s konopným proteinem, které jsem používal v mém testu, obsahovaly pouze jedno: konopnou potravinu – bez umělých sladidel, příchutí, prostě nic jiného než samotná rostlina. Upřímně, ani není nutné přidávat nějaké další přísady, protože nutriční hodnota je komplexní. Takže, jestli se vám nelíbí umělá sladidla ve vašem proteinovém prášku (zvláště když máte nízko- sacharidovou dietu), je konopí skvělou volbou.

6. Vysoké množství vlákniny = čistí uvnitř. Když se staráme o zdraví, tak nejmíň co nás zajímá, jsou naše střeva. Ale pozor, OPRAVDU je důležité toto zmínit, protože když máte čistý trávicí trakt, může tělo lépe vstřebávat živiny. Čím více budete schopni vstřebávat živiny z běžného jídla, tím zdravější také budete. Navíc, čím více živin budete mít, tím lépe se vám bude dařit spalovat tuk a naopak stavět svaly. Vysoké množství nerozpustné vlákniny, která je v konopném proteinu, vám pomůže zlepšit stav vašeho trávicího traktu.

Když jsem se poprvé rozhodl, že začnu užívat konopný protein, nebyl jsem si vůbec jist tím, co přijde. Informace, které jsem si přečetl, byly velmi pozitivní, ale syrovátkový nebo vaječný protein jsem používal odjakživa. Bude konopí fungovat stejně? Konopí však zdolalo tento test na výbornou. Pokud hledáte protein vysoké kvality, který vám pomůže obnovit vaše zdraví, VELICE doporučuji konopný protein jako vynikající doplněk stravy. Nebo to můžu říci takto … moc často to nedělám, abych zařazoval nové doplňky do svého jídelníčku, NEUSTÁLE testuji nové doplňky, jak fungují. Během posledních 6 měsíců jsem testoval 11 doplňků. Absolutně nejlepší z nich však je konopný protein.

 

Anna Finnová, běžkyně, uběhla 10 maratonů během 10 dní a to za podpory KONOPNÉHO proteinového prášku

„Už běhám deset let, ale minulý rok jsem si výrazně rozšířila rozsah, když jsem začala běhat ultra-maratony. Doteď už jsem uběhla skoro 100 maratonů, včetně mnoha ultra-maratonů v délce 48 až 161km.  Nejsem moc na rychlost (ačkoliv jsem se na několika místech umístila mezi 5 nejrychlejších žen). Většinu víkendů trávím na takovýchto akcích, takže rychlá rekonvalescence je pro mě nezbytná. Jsem veganka a dostat do sebe co nejvíce proteinů, které potřebuji k obnově svalstva, je někdy dost těžký oříšek. Takže jsem hrozně ráda, že jsem objevila KONOPNÝ naturální protein, který je teď každodenní součástí mé snídaně.
Tento rok se ve svých trénincích zaměřuji na dva hlavní cíle: ’10 maratonů za 10 dní’ v oblasti „Lake District“ a ‘Grand Union Canal Race’, který vede z Birminghamu do Londýna a má 235km. Byla jsem hrozně ráda, když jsem začátkem roku vyhrála úplně poprvé závod, měla jsem nejrychlejší celkový čas za dva dny ultra-maratonu, který byl dlouhý 144 km. Také bych chtěla získat titul nejmladší ženy, která zvládla 100 maratonů, ten poslední bude v Paříži.“

Potom, co uběhla Anna svých ’10 maratonů za 10 dní’, řekla:

„Minulý týden jsem se v Brathay účastnila soutěže ’10 za 10′, což je 10 plných maratonů za 10 dní. Trať vedla oblastí „Windermere“, která je samý kopec. Po celou dobujsem si dávala dvakrát denně KONOPNÝ naturální proteinový prášek s cereáliemi.

Celé jsem to dala za 39 hodin, 7 minut a 49 sekund, což je nový ženský světový rekord „10 za 10“.

Anno, gratulujeme!