GOOD HEMP NUTRITION - Konopný protein

Proč je konopný protein GOOD tak dobrý neboli „GOOD“?

Je přírodní – nenadýmá – je to protein „vše v jednom“

Přírodní

Konopný protein se pěstuje v přirozeném prostředí bez použití jakýchkoliv herbicidů či pesticidů, přímo ve Spojeném království. Při výrobě našeho proteinového prášku z konopí se nepoužívají žádné konzervanty nebo jiné chemické látky. Je lisován za studena, což znamená, že bílkoviny nejsou vystaveny vyšším teplotám či dokonce žáru.

Je to ten nejobsáhlejší protein rostlinného původu v čisté naturální formě.

Veškeré naše proteinové koktejly obsahují 100 % přírodní přísady. Používáme pouze přírodní sladidla – stévii a přírodní příchutě.

Lehce stravitelný

Konopný protein nezpůsobuje žaludeční problémy ani nenadýmá. Konopný protein v našich koktejlech GOOD Shake obsahuje 65% edistinu, což je globulární protein, který je ideálním pomocníkem při trávení. Žádný jiný rostlinný protein tak vysoké procento nemá.

Konopný protein se také tráví lépe než sójový či syrovátkový protein, protože neobsahuje inhibitory enzymů nebo fytáty.

„Vše v jednom“ , naprosto kompletní

Konopný protein má vysoký podíl nejen bílkoviny, ale také Omega 3 (EFA) a vlákniny.

Co je ale hlavní, konopný protein obsahuje veškeré aminokyseliny – včetně 10 esenciálních aminokyselin. Je vyváženým zdrojem bílkovin. Například jedna dávka koktejlu GYM Shake vám dodá více než 18g bílkovin.

Na rozdíl od syrovátky či sóji je kompletní bílkovina konopného semene bohatá na oleje, které prospívají srdci. Jedna dávka koktejlu GYM Shake vám dodá 46% doporučené denní dávky Omega 3. Konopí má perfektní poměr 1:3 Omega 3 a Omega 6, to nemá žádná jiná rostlina na zemi. Toto je přesný poměř, který by měl ve vyvážené stravě být. Tyto esenciální kyseliny jsou nezbytné pro naše tělo a je potřeba je zařadit do jídelníčku.

Konopný protein GOOD je také bohatým zdrojem dietní vlákniny. Tu potřebujeme pro zdravé zažívání a navíc nám dodá pocit sytosti na delší dobu. Pokud potřebujete zhubnout, je to ideální volba.

Alergici a vegani

Konopný protein je skvělým zdrojem kompletní bílkoviny a Omega 3, ideálním doplňkem jídelníčku vegetariánů i veganů.

Je vhodný také pro alergiky, kteří nemohou laktózu, lepek, buráky a sóju. Konopí ve skutečnosti neobsahuje žádné známé alergeny.

Žádný cholesterol

Na rozdíl od syrovátky či vajec, neobsahuje konopí žádný cholesterol. Pokud berete proteinové doplňky ve velkém, bude vás tento fakt jistě velice zajímat.