GOOD HEMP NUTRITION - Konopný protein

7 denní dieta s konopným proteinem GOOD – pusťte se do toho

7 denní kúra GOOD HEMP

Vítejte v naší sekci 7 denní kúry GOOD Hemp! Jestliže chcete snížit obsah tuku v těle, zbavit tělo toxických látek, vyzkoušet si svoji pevnou vůli a cítit se tak skvěle jako nikdy předtím, pak je tato dieta určena právě pro vás! Ať už jste zarputilý masožravec nebo odhodlaný vegan, určitě si pro SEBE vyberete tu pravou dietu.

Trvá pouhých 7 dní. Je to opravdu snadné, protože veškerou těžkou práci jsme už za vás udělali a na vás teď je, abyste jen následovali instrukce krok za krokem. Zvládnete to….?

„doktoři se divili, že jsem díky této dietě nejen zhubl 4kg, ale co je mnohem důležitější, že mi hladina cholesterolu klesla o neuvěřitelných 32 %! (po desíti dnech mé „konopné diety“)

Steve

  1. Krok – vyberte si jednu z pěti níže uvedených GOOD Hemp diet.
  2. Krok – vytiskněte si svůj 7. denní plán.
  3. Krok – nakupte potraviny, které budete potřebovat, jděte na nákup.
  4. Krok – dodržujte jídelníček GOOD Hemp a čekejte, až se dostaví dobré neboli „GOOD“ výsledky!

Vyberte si jídelníček a klikněte na příslušný obrázek.

hemp02 hemp03 hemp04 hemp05 7- denní kůra GOOD

Nebo můžete vyzkoušet něco nového ……syrovou stravu! Jestliže jste jídelníček se syrovou stravou ještě nevyzkoušeli, doporučujeme vám, abyste si nejdříve vyzkoušeli jednu z výše uvedených diet, a teprve pak se pustili do syrové diety.

Podělte se s námi o vaše příběhy (nebo můžete poslat vaše fotografie před a po dietě nebo nám můžete napsat svoje tipy k dietě GOOD Hemp) a dostanete zdarma šejkr! Každý email získává cenu. Pište nám SEM.