GOOD HEMP NUTRITION - Konopný protein

Který produkt si mám vybrat?

Harmonie Kulturistika a Fitness Dieta a Fitness
Hemp Protein1-hemp-protein Refuel shake2-refuel-shake Gym shake3-gym-shake Lean shake4-lean-shake Muscle shake5-muscle-shake Fit shake6-fit-shake Diet shake7-diet-shake
K čemu je vhodný Čistý, nativní (za studena zpracovaný) rostlinný protein v kvalitě RAW pro každodenní použití v nápojích, koktejlech nebo při vaření Přírodní regenerační koktejl, který podporuje rychlejší a lepší regeneraci během, nebo po intenzivním vytrvalostním výkonu. Komplexní, nativní protein s příchutí, vhodný jako doplněk pro trénink v posilovně, mezi jídly nebo po cvičení Komplexní, nativní proteinový koktejl s příchutí, který pomáhá spalovat tělesný tuk a zlepšuje vyrýsování svalů “All-In-One” formule, vhodná pro stavbu svalů, síla a svalový objem, zlepšuje výkon Přírodní proteinový koktejl, který podporuje odbourávání tuku po posilování, józe nebo cvičení Přírodní proteinový koktejl, podpora odbourávání tuku + zdravý životní styl. Ideální svačina, kdykoliv během dne.
Klíčové vlastnosti Vysoký obsah bioaktivního proteinu, Omega 3 a vlákniny. Neobsahuje laktózu, syrovátku ani sóju. Konopný protein vypěstovaný 100% ve Spojeném království Vyvážený podíl Omega 3 s přídavkem BCAA, 10g komplexního proteinu na dávku. Složení vhodné pro regeneraci. Obsahuje Omega 3 a dietní vlákninu. Vysoký obsah nativního proteinu – všechny EAA. Bez laktózy – bez nadýmání Vysoký obsah vlákniny – pocit sytosti trvající delší dobu. 20g komplexního proteinu s EFA. Pouze 160 kcal na dávku S přídavkem kreatinu, leucinu, glutaminových peptidů a glutaminu. 40g proteinu na dávku. Kompletní řada aminokyselin. S přídavkem zeleného čaje, vysoký obsah Omega 3, GLA a vlákniny. Méně než 110kcal na dávku. 13g proteinu na dávku 10g proteinu a pouze 110kal na dávku. Vysoký podíl dietní vlákniny – pocit sytosti na delší dobu. Vyvážený podíl Omega 3 a GLA
Aktivní přísady 100% čistý konopný protein bez dalších přídavků Doplněný o BCAA. Přírodní příchutě a stévie. Konopný protein 100% přírodní Přírodní příchutě a stévie. Konopný protein 100% přírodní + synefrin. Přírodní příchutě a stévie. Konopný protein S přídavkem kreatinu, leucinu, glutaminových peptidů a glutaminu. Přírodní příchutě a stévie. Konopný protein 100% přírodní. Přírodní příchutě a stévie. Konopný protein + zelený čaj 100% přírodní. Přírodní příchutě a stévie. Konopný protein + ovesné vločky a rýžový prášek.
Jak se užívá Připravte si svoji vlastní směs nebo „smoothie“, tak jak to máte rádi. Může se používat také při vaření a pečení. Užívejte po tréninku pro regeneraci nebo po soutěžích. Stačí jen smíchat s vodou. Užívejte mezi jednotlivými jídly, nebo před či po cvičení. Stačí smíchat s vodou. Užívejte mezi jednotlivými jídly, nebo před či po cvičení. Stačí smíchat s vodou. Užívejte mezi jednotlivými jídly, nebo před či po cvičení. Stačí smíchat s vodou. Užívejte mezi jednotlivými jídly, nebo před či po cvičení. Stačí smíchat s vodou. Užívejte mezi jednotlivými jídly, nebo před či po cvičení. Stačí smíchat s vodou.

 Zdraví, Pohoda, Posilování, Fitness a Hubnutí


Aktivita Hemp Protein Refuel shake Gym shake Lean shake Muscle shake Fit shake Diet shake
Posilovny a kulturistika
Hubnutí  
Vegani, vegetariáni a
zastánci syrové stravy
Sport a vytrvalost  
Fitness ženy    
Wellness, zdravý životní styl