GOOD HEMP NUTRITION - Konopný protein

Kolik bílkovin a jak užívat konopný protein?

Obecný návod:

Výrobky sportovní výživy vám pomohou dosáhnout skvělých výsledků, když se snažíte uskutečnit svoje cíle. GOOD Hemp není žádný kouzelný prášek a musí se používat rozumně spolu s vyváženým nutričním programem, a také je třeba dobře cvičit. Doporučujeme vám, abyste přešli na náš zdravý dietní plán.

Jaké množství konopného proteinu bychom měli každý den mít?

Níže uvedená doporučení udávají množství proteinu v gramech (z jakéhokoliv zdroje). Záleží však na tom, jaký je váš cíl a kolik vážíte, podle toho se množství proteinu liší.


Váš jídelníček Jaké množství proteinu bychom měli denně přijmout?
Sedavý způsob života Pro sedavý způsob života se doporučuje 0,8 gramů proteinu na kilogram tělesné váhy.
Rekreační sportovec Pro rekreační sportovce se doporučuje dávka 1 gram na kilogram tělesné váhy.
Vytrvalostní sportovec, různé sporty Vytrvalostní sportovci, jako jsou například běžci maratonu, by měli přijmout 1,2 – 1,4 gramu proteinu na kilogram tělesné váhy.
Kulturistika a silové sporty Výzkumy prokazují, že sportovci, kteří potřebují nabrat svalovou hmotu, by měli přijmout 1,4-1,8 gramů proteinů na kilogram tělesné váhy.
Maximální dávka Maximální dávka je však 2 gramy proteinu na kilogram tělesné váhy.

Kdy se proteinový prášek GOOD HEMP užívá?

Často se nás ptáte, kdy se proteinový prášek užívá. To záleží na tom, jaký je váš cíl. GOOD Hemp Nutrition se může užívat v podstatě kdykoliv, záleží na vašich požadavcích:


Vaše cíle Kdy užívat konopný protein
Jako potravinový doplněk nebo pro vegany a vegetariány GOOD Hemp Nutrition můžete brát kdykoliv během dne. Pokud jste vegetarián, pravděpodobně vám budou v jídelníčku chybět bílkoviny. Koktejl GOOD Shake se může užívat dvakrát denně po obědě a po večeři nebo mezi jídly.
Pro vytrvalostní sportovce a různé sporty Pro rekonvalescenci svalů je nejlepší brát GOOD Hemp Nutrition do hodiny po tréninku.
Pro kulturisty Pro zvýšení podílu svalové hmoty je nejlepší brát GOOD Hemp Nutrition do hodiny po tréninku a mezi jídly na svačinu.
Pro snížení váhy Zpestřete si svůj jídelníček proteinovým koktejlem GOOD Hemp Nutrition a pijte ho mezi jídly každý den. Vyzkoušejte náš nový dietní plán, který vám pomůže snížit váhu.
Pro běžné cvičení Abyste se zbavili tuků, užívejte proteinový koktejl GOOD Hemp Nutrition mezi běžnými jídly každý den nebo po cvičení.

Množství proteinu se může lišit podle toho, jaký máte cíl. Vyzkoušejte naši Proteinovou kalkulačku, která vám pomůže určit, kolik proteinu potřebujete ve vašem jídelníčku každý den.

Jak se užívají proteinové koktejly GOOD Hemp Nutrition?

Potravinové doplňky GOOD Hemp Nutrition můžeme přidat do:

  • koktejlů (jednoduše smícháte s vodou)
  • „smoothie“ nápojů (klikněte sem a získáte několik opravdu dobrých „GOOD“ receptů)
  • džusů
  • jogurtů
  • cereálií
  • polévek (náš GOOD Hemp Natural se může přidávat do polévek jako extra dávka proteinu!)
  • horké čokolády či kakaa (ohřejte si náš vynikající protein s čokoládovou příchutí, např. GOOD Gym Shake a dejte si ho místo kakaa!)

Zde naleznete několik receptů Hemp Protein recepty

Jedna dávka GOOD Hemp Nutrition má 30 až 40g (1 kulatá odměrka nebo 2 čtveraté odměrky, záleží na odměrce, která je přiložena k vašemu výrobku). Jedna dávka dodá 14 až 18g čistého vyváženého proteinu a 35 až 46% denní doporučené dávky Omega-3.