GOOD HEMP NUTRITION - made in the UK

Harmonie

harmonie-02100 % naturální koktejl pro zajištění dobré pohody

Zde uvádíme naturální proteinový koktejl č. 1 ve Spojeném království

Konopní nabízí nejvyšší obsah bílkoviny, která je založená na čistě rostlinné bázi. Je to komplexní, přírodní a vyvážený zdroj bílkoviny, který nabízí celou škálu předností. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, Omega 3, GLA a vlákninu.

Proteinové koktejly GOOD se vyrábí z konopí vypěstovaného přírodní cestou přímo ve Spojeném království, a jejich cílem je pokrýt veškeré požadavky, které váš trénink vyžaduje.


GOOD je ten nejlepší proteinový koktejl pro:

harmonie-03

  • snížení váhy
  • detoxikaci organizmu a celkovou regeneraci
  • zajištění Omega 3

harmonie-04
harmonie-05


GOOD HEMP Nutrition–ten nejlepší protein na hubnutí

harmonie-06Konopný protein vás plně zasytí, takže nebudete mít hlad a dostanete do sebe méně kalorií. Při trávení konopného proteinu spotřebuje tělo víc energie, takže dieta s vysokým obsahem proteinu

povzbudí váš metabolismus.

Bílkoviny tvoří 10-15 % jídelníčku většiny lidí.

Všechny koktejly GOOD jsou plné vlákniny. Když do svého jídelníčku zařadíte potraviny bohaté na vlákninu, uděláte pro své zdraví opravdu hodně:

  • podpoříte svůj zažívací systém
  • vyhnete se např. zácpě a dalším problémům
  • budete se cítit syti delší dobu a zhubnete!

Obecně je dieta s vysokým obsahem proteinů podobná dietě s nízkým příjmem sacharidů. Stačí snížit množství sacharidy, jako je chléb a těstoviny, a zvýšit množství potravin s vysokým obsahem proteinů.

Pusťte se do 7 denního boje s naším programem GOOD HEMP !

Naše konopná proteinová dieta je osvěžující, má jednoduchá pravidla a je plná výživných látek! Jestliže chcete vyzkoušet naše koktejly GOOD s konopným proteinem, dodržujte naši 7 denní dietu.

1. krok

Vyberte si jeden z pěti dietních plánů.
hemp02hemp03hemp04hemp057- denní kůra GOOD


  1. krok – vybraný dietní plán si vytiskněte a připevněte na ledničku
  2. krok – sežeňte si vše, co potřebujete, jděte na nákup!
  3. krok – dodržujte svoji dietu a čekejte, až se dostaví první výsledky!

Ať už jste si vybrali jídelníček pro vegetariány, vegany nebo „masožravce“, uvidíte, že nijak nezměníte svůj zaběhlý životní styl.

Detoxikace organizmu a regenerace

harmonie-07Naše tělo potřebuje bílkoviny pro růst buněk a k celkové regeneraci organizmu. Bílkoviny nám také pomáhají bojovat s infekcemi, podporují imunitní systém a zpevňují vlasy a nehty. Konopná semínka, ze kterých se konopný protein získává, jsou bohatým zdrojem minerálů, jako je draslík, vápník, magnezium, zinek a železo, a jsou nezbytné pro správné fungování celého organizmu. Konopný protein GOOD je jako stavební materiál, který pomáhá buňkám v jejich obnově a regeneraci  – rychleji a přirozenou formou.

GOOD Hemp Nutrition–nejlepší zdroj rostlinného Omega 3

Konopný protein  je bohatým zdrojem rostlinné bílkoviny a je vhodný pro vegetariány a vegany.

Je komplexním, přírodním a vyváženým zdrojem bílkovin, který nabízí celou škálu příznivých vlastností pro vegetariány, vegany a zastánce syrové stravy.

Konopný protein je komplexní bílkovinou, která obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, Omega 3, GLA a vlákninu.

Koktejly GOOD Hemp Nutrition jsou 100 % přírodní a jsou vyrobeny bez použití jakýchkoliv umělých dochucovadel a sladidel, takže si můžete být jisti, že do sebe dostáváte jen ten nejčistější protein.

A protože konopný protein GOOD neobsahuje žádnou mléčnou ani sójovou bílkovinu, nemusíte mít obavy z hormonální nerovnováhy, nadýmání nebo z toho, že konzumujete geneticky modifikované potraviny.