GOOD HEMP NUTRITION - made in the UK

Konopný protein: pro kulturistiku & fitness

Proteinové diety a kulturistika

Bílkoviny jsou velmi důležité pro všechny kulturisty a silové sportovce, protože hrají klíčovou roli při regeneraci a obnově svalů, a také při růstu svalové hmoty po tréninku. Když držíte dietu založenou na omezeném množství sacharidů (drží ji mnoho kulturistů, kteří potřebují odbourat tuk a mít vyrýsované svaly), jsou důležitým zdrojem energie právě bílkoviny.

GOOD Hemp Nutrition je ten nejvyváženější rostlinný protein. Je jedním z mála rostlinných proteinů, které mají podobný nutriční profil jako mléko, maso a vejce. To z něj, spolu s dalšími výživnými látkami, jako jsou omega 3 tuky a dietní vláknina, činí ten nejlepší proteinový prášek pro všechny, kteří si přejí získat ideální zdroj živin pro svalovou hmotu.

Proč by si měli návštěvníci posiloven a kulturisté vybrat zrovna GOOD Hemp Nutrition?

Když je vaším cílem nabrání svalové hmoty, tělo potřebuje denně 1,5 až 2 gramy vysoce kvalitního proteinu na 1 kg tělesné hmotnosti. Protein GOOD Hemp má plnohodnotné nutriční hodnoty, a je navíc založen na alkalické bázi (odkyselení organizmu),  je tedy tím nejlepším stavebním materiálem pro kvalitní svalovou hmotu (bez nadsázky!). Další nepostradatelnou složkou pro obnovu a stavbu svalů jsou esenciální mastné kyseliny (Omega 3 a Omega 6), vitamíny, minerály, vláknina, enzymy, probiotické kultury, antioxidanty a množství dalších nutričních složek. A to vše se nachází v konopném proteinu GOOD.
kultur-02

Koktejl GOOD GYM Shake 1kg s konopným proteinem

Přečte si prosím víc o konopném proteinu GOOD Hemp zde.


kultur-03“Perfektní je, že konopný protein GOOD je šetrný k zažívacímu traktu a má skvělý nutriční profil, včetně vynikajícího obsahu dobrých tuků. Nejen, že mi jako kulturistce pomáhá pokrýt veškeré proteinové požadavky, ale opravdu se po něm cítím dobře.“Nicola Joyce, naturální kulturistka. Klikněte sem a dozvíte se víc.


kultur-04Koktejl GOOD MuscleShake 1kg s konopným proteinem

Prosím přečte si víc o konopném proteinu GOOD Hemp zde


kultur-05“GOOD Hemp je vynikající zdroj Omega 3, pomalu stravitelný protein a nejdůležitější je, že je přírodní. Největší rozdíl vidím v tom, že mě tak nebolí svaly a můžu tím pádem trénovat víc, protože když používám KONOPNÉ doplňky, dochází k regeneraci svalů rychleji.“Liam Cooper-King, mezinárodní hráč ragby

Klikněte sem a dozvíte se víc


Najdete v:

kultur-06

1. Nativní protein (za studena zpracovaný), který je lehce stravitelný

Konopný protein GOOD Hemp je nativní a lehce stravitelný a na rozdíl od jiných proteinů, nezpůsobuje nadýmání ani jiné zažívací problémy. Konopné semínko má ze všech rostlin nejvyšší obsah globulinu Edestin – slovo Edestin pochází z řeckého slova „edestos“, což znamená „jedlý“. Edestin považují mnozí za nejsnadněji stravitelný protein vůbec, jeho struktura je navíc velmi podobná bílkovině krevní plazmy.

2. Pomalu stravitelný protein

GOOD GymShake – tento koktejl se tráví pomalu, a proto je ideální před spaním nebo mezi jednotlivými jídly. Tento vysoce účinný protein vás zasytí na dlouhou dobu.

3. Protein s přirozeně vysokým obsahem Omega 3

KONOPÍ je přirozeně bohaté na esenciální mastné kyseliny, jako jsou Omega 3. Esenciální mastné kyseliny pomáhají regenerovat svaly a Omega 3 zlepšuje funkci imunitního systému v mnoha ohledech. Pokud nemáte dostatek EFA a jejich metabolitů, sníží se proteinová syntéza a svaly nemohou dostatečně regenerovat kvůli chybějícímu stavebnímu materiálu. Nedostatek EFA má také za následek to, že tělo začne „zadržovat“ tuk, protože má pocit, že nemá dostatek stavebního materiálu / výživy. Takže pokud nemáte dostatek EFA, nemůžete nabírat svalovou hmotu a nebudete spalovat tuk tak,jak potřebujete.

kultur-07Vyzkoušet také můžete náš za studena lisovaný konopný olej GOOD OIL, který je bohatým zdrojem přírodního Omega-3. Pouhá jedna lžíce poskytne 94 % denní doporučené dávky Omega 3.

3. Chutná výtečně!

GOOD Hemp protein chutná výtečně i když ho smícháte s vodou, je vynikající v džusech nebo „smoothie“ nápojích, nebo ho můžete přidat do jakéhokoliv jídla jako skvělý doplněk bílkovin.