GOOD HEMP NUTRITION - made in the UK

Konopný protein – ideální pro dietu a snížení váhy

 • 1. Proteinová dieta a snížení váhy
 • 2. Jaký protein bych měl/a užívat, když potřebuji zhubnout?
 • 3. Jak mám užívat konopné proteinové prášky GOOD?

Proteinová dieta a snížení váhy

Konopná dieta je komplexní přírodní a vyvážený způsob, jak dosáhnout dlouhodobého váhového úbytku, zlepšit si vyrýsování svalů, omezit svalové křeče a urychlit spalování tuků.

vaha02Mnohé výzkumy ukazují, že vysoce proteinová dieta v kombinaci s vhodným cvičením podporuje úbytek tuku a snížení váhy, zlepšuje vyrýsování svalů a zlepšuje hladinu tuků v krvi. Protein pomáhá při regeneraci a růstu svalů, které pak každý den spálí víc kalorií. Pokud máte svaly v dobré kondici, spálíte víc kalorií. Konopný protein potřebuje k trávení více energie, takže vysoce proteinová dieta povzbudí váš metabolismus.

Navíc se ukázalo, že vysokoproteinová dieta snižuje různé chutě na jídlo, a tím pádem “do sebe dostanete” méně kalorií. Omezuje také hlavně chutě na sladké, takže sníte méně cukru a hladina cukru v krvi se vyrovná. Konopný protein dokáže velmi dobře zasytit, takže se určitě budete cítit sytí delší dobu a sníte toho méně.

Abychom vám pomohli odstartovat vaši proteinovou dietu GOOD Hemp Protein Diet, vytvořili jsme pro vás 5 programů tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a stravovacím návykům. Vyberte si dietu, která vám bude nejvíc vyhovovat, a pusťte se bez otálení do toho. Pokud budete dodržovat náš zdravý dietní plán, který je založen na přírodních ingrediencích, dostaví se první výsledky již po 7 dnech.


Vyberte si jídelníček a klikněte na příslušný obrázek.

hemp02 hemp03 hemp04 hemp05 7- denní kůra GOOD

Jaký protein je vhodný na snížení váhy? Proč bych měl/a zařadit proteinový prášek GOOD HEMP do svého jídelníčku?

Vysokoproteinová dieta vám pomůže splnit si svůj cíl a konečně zhubnout. Dobrým zdrojem bílkoviny je drůbež, ryby, maso (např. hovězí, vepřové, jehněčí a telecí), masové náhražky (sója), mléko, sýry, ořechy a luštěniny. Výzkum prokázal, že živočišné zdroje jako je bílé a červené maso, bývají „tučnější“, než rostlinné a rybí tuky, a to díky obsahu nasycených tuků. Tuky obsažené v rybách a rostlinách jsou pro tělo přijatelnější a méně se ukládají ve formě tuku v břišní části. Mohou mít také příznivý vliv na zdraví.

Konopný protein má nízký obsah nasycených tuků, neobsahuje cholesterol, naopak obsahuje esenciální mastné kyseliny(Omega-3, 6 a 9) a má plno příznivých účinků na celý organizmus.

vaha03

GOOD FIT Shake 500g koktejl s konopným proteinem

 1. komplexní a naturální protein, který vám pomůže zhubnout, vytvarovat tělo a zajistí dobrou pohodu
 2. 100 % přírodní
 3. pouze 107 kalorií/dávka
 4. 10g bílkoviny/dávka
 5. skvělá jahodová příchuť a přírodní sladila (nízký obsah kalorií)

Pokud chcete koupit koktejl GOOD FIT Shake klikněte zde.

Naturální konopný protein Natural Hemp:

 • je koktejl s vysokým obsahem bílkoviny, nízkým glykemickým indexem
 • má vysoký obsah Omega 3 a vlákniny
 • podporuje regeneraci svalové hmoty
 • potlačuje různé chutě a hlavně chutě na sladké
 • má nízký podíl nasycených tuků a sacharidů
 • neobsahuje sójový, mléčný ani vaječný protein

Dietní vláknina pro snížení váhy

Proteinové prášky GOOD HEMP jsou vynikajícím zdrojem dietní vlákniny, která zabraňuje přibývání na váze a naopak podporuje snižování váhy. Vláknina zasytí na delší dobu, a zabrání konzumaci dalších zbytečných kalorií. Také pomáhá snižovat špatný cholesterol a podporuje zdravé trávení.

Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin – Omega3 – naturální

HEMP Natural má vysoký obsah Omega 3, zdravých tuků, které podporují zdravý imunitní systém, a hrají významnou roli při správném fungování mozku a celkově jsou nezbytné pro růst a vývoj. Je to nejvyváženější naturální protein.

Jak bych měl/a brát proteinový prášek HEMP Natural Protein Powder, když potřebuji zhubnout?

Kdy se bere

Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, berte 30ti gramovou dávku 2 až 3 krát denně, čímž omezíte nezdravé chutě na sladké a podpoříte svůj metabolismus mezi pravidelnými jídly.

Jak se bere

Je skvělý s vodou, džusem, koktejlem na snížení váhy nebo nápojem „smoothie“, nebo si ho můžete přidat do jakéhokoliv jídla.

Zde naleznete několik receptů na proteinové koktejly Hemp Protein recepty.