GOOD HEMP NUTRITION - made in the UK

Konopný protein pro fitness žen a vytvarování postavy

Vyvážený jídelníček obsahuje správný poměr bílkovin a má omezené množství sacharidů, v kombinaci s vhodným cvičením je pak skvělým způsobem, jak krásně vytvarovat postavu a zbavit se nechtěných kilogramů.

Který protein je vhodný pro ženy?

Konopný protein je komplexní naturální a vyvážený zdroj bílkovin, který ženám nabízí celou řadu výhod.Proteinový prášek GOOD Hemp Nutrition se vyrábí z vysoce kvalitního, pečlivě vytříděného konopného semene a lisuje se za studena, aby byly zachovány veškeré živiny.

fitness-02

GOOD FIT Shake 500g koktejl s konopným proteinem

  1. komplexní a přírodní protein, který vám pomůže zhubnout, vytvarovat tělo a zajistí celkovou pohodu
  2. 100% přírodní
  3. pouze 110 kalorií/dávka
  4. 10g bílkovin/dávka
  5. má skvělou jahodou příchuť a obsahuje přírodní sladidla (nízký obsah kalorií)

více informací o konopném proteinovém koktejlu naleznete zde
Kombinace diety s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem sacharidů, doplněná vhodným cvičením vám zaručí rychlé snížení váhy. Vyzkoušejte koktejl GOOD Fit Shake , kterým nahradíte jedno jídlo denně. Protein obsažený v GOOD Hemp Nutritionje pomalu stravitelný a zasytí vás na delší dobu. Na rozdíl od ostatních proteinových doplňků, které obsahují cukry či umělá sladidla (ty vám zvýší množství kalorií a chutě na sladké), používá GOOD Hemp Nutrition pouze přírodní sladidla.

Protein vhodný pro vytvarování postavy

Řada výrobků GOOD Hemp Nutrition obsahuje všech 20 aminokyselin, které jsou třeba pro regeneraci svalů po cvičení. Když budete používat GOOD Hemp Nutrition po cvičení, budete mít lépe vytvarované svalstvo, spálíte víc tuků a vaše ladné přirozené křivky se zvýrazní.

Proč bych měla zařadit přírodní GOOD Hemp Nutrition do svého jídelníčku?

Vyvážený zdroj proteinů

Proteinový prášek GOOD Hemp Nutrition je přírodním zdrojem bílkoviny, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Konopná semena jsou přirozeným zdrojem minerálů, jako je draslík, vápník, magnézium, zinek a železo.

Esenciální mastné kyseliny a GLA – Omega 6

Konopná semena mají vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, jako je Omega 3. Tyto tuky potřebujme pro podporu imunitního systému, pro zdravý mozek, kvalitní vlasy a nehty, a zdravé klouby. Tělo si je neukládá ve formě tuku, ale využívá je k regeneraci. Proteinový prášek GOOD HEMP je také zdrojem gama-linolenová kyseliny (GLA), což je složka, která se nachází v doplňcích „Evening Primrose“, u kterých se prokázalo, že omezují problémy spojené s menopauzou, premenstruačním syndromem a potlačují ekzémy.

Jak bych měla brát GOOD FIT Shake?

Jak ho mám užívat?

Užívejte dávku GOOD HEMP s nápoji „smoothie“ nebo v koktejlech mezi pravidelnými jídly.

Doporučená dávka je 0,8 gramů proteinu na kilogram tělesné váhy.

Jedna dávka proteinového prášku HEMP Natural (2 odměrky – 30g) vám dodá 14 g vyváženého rostlinného proteinu. Tato dávka se může lišit v závislosti na vaší váze a na konkrétních cílech.

Chutná skvěle ve vodě, v džusech a nápojích „smoothie“, v polévkách nebo ho můžete přidat do jakéhokoliv jídla. Podívejte se na naše recepty Hemp Protein a nechte se inspirovat našimi proteinovými koktejly.